Narodowe Święto Niepodległości – Wywieś flagę – odzew naszych uczniów

Powiększ obraz

Rokrocznie 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.

W tym roku w naszej szkole, ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju oraz nauczanie zdalne, nie odbyła się żadna akademia, żaden apel, żadna uroczystość…

To wyjątkowa sytuacja. Jednak nasi uczniowie, nawet w czasie pandemii,  pamiętają o tym ważnym dla każdego Polaka święcie i  jak co roku wywiesili na swoich domach flagę państwową. W ten sposób uczcili nasze narodowe święto i pokazali, że są patriotami. Niektórzy odważni uczniowie podjęli się nawet śpiewania pieśni legionowych i to też wyszło.. znakomicie. Gratulujemy pomysłu.

Poniżej w fotogalerii  przedstawiamy zdjęcia przysłane przez naszych uczniów.  Zapraszamy także do obejrzenia filmiku.

Natalia-Kasprzycka.mp4

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email