Mikołajki w naszej szkole

Powiększ obraz

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

Od samego rana biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Jaka była radość, gdy w naszej szkole pojawił się św. Mikołaj. Przybył on w towarzystwie uroczych śnieżynek, które częstowały wszystkich słodkościami. Pomocnice Św. Mikołaja zadawały dodatkowo pytania sprawdzając wiedzę dzieci i dorosłych na temat świąt oraz zwyczajów mikołajkowych. Uczniowie oraz nauczyciele bez najmniejszego problemu udzielali na nie odpowiedzi i w nagrodę otrzymywali cukierki.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami przedszkolaków i uczniów naszej szkoły.

(M. Zacharz)

Print Friendly, PDF & Email