Międzyszkolne zawody w halowej piłce nożnej chłopców

Powiększ obraz

W sobotę 16 grudnia w hali sportowej w Bilczy odbyły się międzyszkolne zawody w halowej piłce nożnej chłopców z klas VII – VIII. Naszą szkołę reprezentowało jedynie dwóch chłopców z tej kategorii wiekowej – Adaś Nowak i Mikołaj Pajączkowski (klasa VII).

Pozostały skład stanowili uczniowie z klasy VI i IV: Maciej Wieczorek, Wiktor Sutowicz, Maciej Lulkowski, Kamil Klimczak, Staś Ćwiek, Adrian Klimczak, Filip Wesołowski. Pomimo to, nasz zespół spisywał się bardzo dobrze, a na bramce znakomicie radził sobie Maciek Wieczorek. Niestety, nie udało się zająć miejsca na podium, ale ostatecznie zajęliśmy czwartą lokatę i zdobyliśmy to, co bardzo cenne w życiu sportowca – kolejne doświadczenia w rywalizacji z rówieśnikami.

Dziękujemy naszym chłopcom za zaangażowani, wolę walki i postawę godną sportowca.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email