Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

Powiększ obraz

Tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły przygotowują świąteczne stroiki na konkurs, a następnie przekazują je zaprzyjaźnionym instytucjom, które współpracują ze szkołą.

Komisja konkursowa wnikliwie oceniła prace przygotowane na konkurs. Wybór był trudny, ponieważ każda z dekoracji była oryginalna oraz widać było w nich duży wkład pracy artystów. Na konkurs wpłynęło łącznie 13 prac. Jury po burzliwych naradach przyznało I miejsce dla: Mai Gołuch z klasy II, Zuzanny Równiciej z klasy III, Agaty Nowak z klasy V, Weroniki Waligóry, Oliwii Kwapisz i Wiktora Sutowicza z klasy VI.

Wyróżnienia przyznano dla: Liliany Dziewięckiej, Natalii Filipczak, Anny Kasprzyckiej, Nikoli Zawadzkiej  i Wojciecha Kotarowskiego z klasy II, Brajana Graby z klasy V, Natalii Kasprzyckiej z klasy VII.

K. Nowak, M. Zacharz – organizatorki konkursu

Print Friendly, PDF & Email