Dzień Kobiet w naszej szkole

Powiększ obraz

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – to bardzo uroczysty dzień, który na stale wpisał się do szkolnego kalendarza. Jest dniem pełnym uśmiechów, kwiatów, słodkości, radości i wzruszeń.

8 marca 2024r. zgodnie ze zwyczajem zarówno małe dziewczynki z przedszkola, starsze koleżanki ze szkoły podstawowej, jak i  panie nauczycielki obchodziły swoje święto. Chłopcy z naszej szkoły pamiętali o swych koleżankach oraz paniach nauczycielkach – wręczyli im kwiaty, słodycze lub drobne upominki. Z kolei chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali wszystkim paniom pracującym  w szkole imienne dyplomy podkreślające indywidualne cechy osobowości każdej z kobiet.

Miłym akcentem tego dnia  była sesja zdjęciowa ,,małych i dużych” kobiet  z naszej szkoły, której celem było uhonorowanie płci pięknej i zwrócenie uwagi na ważną rolę, jaką kobiety odgrywają w naszym codziennym życiu oraz  w edukacji.

Małgorzata Zacharz

Print Friendly, PDF & Email