Bezpieczne Ferie Zimowe

Powiększ obraz

21 stycznia 2020 roku, tuż przed feriami zimowymi naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze Straży Miejskiej w Morawicy.

Celem spotkania było przypomnienie uczniom zasad dotyczących bezpieczeństwa podczas zimowego odpoczynku. Poruszone zostały tematy związane z zabawami na śniegu i lodzie, niebezpieczeństwami jakie można spotkać w domu, na spacerze. Panowie zwrócili szczególną uwagę na temat spędzania czasu wolnego w wirtualnym świecie, niebezpieczeństwami oraz zagrożeniami w cyberprzestrzeni. Na zakończenie wizyty uczniowie otrzymali upominki- odblaski.

Dyrekcja oraz nauczyciele składają serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Morawicy za przeprowadzenie prelekcji, a uczniom życzą bezpiecznych ferii zimowych.

(Katarzyna Nowak)

Print Friendly, PDF & Email