Bal karnawałowy

Powiększ obraz

W środę, 12.02.2020 roku w godzinach popołudniowych odbyła się zabawa karnawałowa.

Bal tradycyjnie rozpoczął się „Polonezem”, który poprowadził pan dyrektor Jerzy Węgrzyn z przedstawicielką Rady Rodziców panią Eweliną Kasprzycką. Następnie odbyły się zabawy taneczne, tj.: Krzyżok, Kaczuchy, Pociąg, Zaprzęgi oraz taniec na gazetach. Wiele uśmiechu sprawiła też zabawa z magicznym workiem, gdzie losowano zabawne przebrania. Zorganizowany został także konkurs na najładniejszy strój karnawałowy, gdzie na podium stanęli uczniowie klasy II: Adrian Klimczak, Kamil Klimczak oraz Dawid Frąk. Jury przyznało także liczne wyróżnienia.

Hitem muzycznym tegorocznej zabawy był utwór Ronniego Ferrariego „Ona by tak chciała”. Na zmęczonych tańcami i hulankami uczniów, w klasach czekały smaczne poczęstunki przygotowane przez rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

(K. Nowak)

Print Friendly, PDF & Email