„Żegnaj, kochane przedszkole” – uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2020/2021

Powiększ obraz

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”.
24 czerwca na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, doświadczeń i podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Od samego rana dzieci były nieco zestresowane, jednak stres ustąpił miejsca ogromnej radości, kiedy to nasi podopieczni dostrzegli swych rodziców, którzy przyszli obejrzeć występy swoich pociech. Były wierszyki, piosenki, ochy, achy i wielki aplauz na koniec.

Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości – wręczenie 6 – latkom dyplomów i drobnych upominków przez Pana Dyrektora.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. A my – z kręcącą się w oku łezką – życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas i swoim przedszkolu.

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
Kiedy już będę uczniem w szkole.
To znajdę wyjście,
Wiem, co zrobię:
Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole.

M. Sławeta, M. Ignorowicz, A. Młynarczyk

Print Friendly, PDF & Email