Wyniki Konkursu Literackiego o Herbercie

Powiększ obraz

Dziękuję wszystkim za żywe zainteresowanie kolejnym konkursem literackim! Jesteście niesamowicie pracowici i kreatywni.

Nie wszyscy stanęli na podium, ale nagrody pocieszenia też będą dla tych, którym tym razem medal przeszedł koło nosa. Skrupulatnie notuję Wasze zaangażowanie i tuż przed zakończeniem roku zrobię podsumowanie! A oto wyniki tego twórczego konkursu o Herbercie:

I miejsce z wyróżnieniem – Bartek Kaczor, klasa V

II miejsca- Nikola  Kozak, klasa V;  Natalka Ozimirska, klasa VI

III miejsce- Natalka Poklek, klasa VI

Gratuluję zwycięzcom, nagrody i dyplomy czekają- na pewno do Was dotrą! Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział. Serdecznie Was pozdrawiam i życzę takiego zapału do mety, czyli zakończenia roku szkolnego!

Beata Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email