Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna okiem obiektywu”

Powiększ obraz

Przez ponad miesiąc uczniowie i rodzice wykonywali zdjęcia budzącej się do życia przyrody w ramach konkursu ogłoszonego przez świetlicę szkolną „Wiosna okiem obiektywu”.

Bardzo nam miło, że nasza propozycja spotkała się z tak dużym odzewem. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas I-VI oraz 8 rodziców. Poziom przysłanych prac był bardzo wysoki, toteż  jury miało nie lada problem, aby wytypować, zgodnie z regulaminem, jednego zwycięzcę w poszczególnych kategoriach. Z pomocą przyszedł niezależny ekspert, który wspomógł jury w profesjonalnej ocenie nadesłanych prac.

Ostatecznie zdecydowano, że w kategorii klas I-III najpiękniejszą fotografię wykonała uczennica klasy III – Dominika Kumor oraz Kamil Filipczak – uczeń klasy I.
W kategorii klas IV-VI tytuł laureata zdobyli ex aequo Natalia Szczerba  – uczennica klasy VI oraz Wiktor Zapała – uczeń klasy V.
Wśród rodziców jury wyróżniło fotografię pani Kamili Kaczor.

Dodatkowo przyznano wyróżnienie specjalne – dla Państwa Poklek – za udział w konkursie całej rodziny.

Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy, zaś dla wszystkich uczestników konkursu przewidziano drobne nagrody rzeczowe, które, ze względu na obecną sytuację epidemiczną, zostaną wręczone w najbliższym możliwym terminie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, zaś szczególne ukłony kierujemy w stronę rodziców, którzy zechcieli włączyć się do naszej wspólnej zabawy.

Gorąco zachęcamy do rozwijania fotograficznych pasji, odkrywania piękna przyrody i zamykania magicznych widoków w kadrze obiektywu.

Poniżej przedstawiamy kolejną, ostatnią już serię nadesłanych zdjęć.

M. Piwowarska, K. Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email