Wręczenie nagród w konkursie „Nie daj szansy AIDS”

Powiększ obraz

W poniedziałek 17 maja, po 7-miesięcznym nauczaniu zdalnym, uczniowie klas IV-VIII wrócili do nauki hybrydowej. W naszej szkole edukację stacjonarną jako pierwsza rozpoczęła klasa VII i V, zaś we wtorek do szkolnych ławek wrócili uczniowie klasy IV i VI.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przyszedł więc czas na wręczenie nagród za udział w konkursach, które były organizowane podczas nauki zdalnej. Na początek nagrodzono uczniów, którzy wzięli udział w grudniowym konkursie profilaktycznym „Nie daj szansy AIDS”. Konkurs był organizowany przez pedagoga szkolnego – panią Mirosławę Piwowarską z okazji przypadającego w dniu 1 grudnia Światowego Dnia AIDS.

W poniedziałek i we wtorek uczniowie klas IV-VII z rąk dyrektora szkoły – pana Jerzego Węgrzyna i organizatorki – pani Mirosławy Piwowarskiej otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez MGOPS w Morawicy.

Serdecznie dziękujemy kierownictwu i pracownikom MGOPS za pomoc w organizacji naszego przedsięwzięcia, zaś uczniom za aktywny udział w konkursach.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email