Wręczenie nagród w konkursach szkolnych

Powiększ obraz

Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie tak chętnie biorą udział w konkursach organizowanych w naszej szkole.  Wykazują przy tym kreatywność, zaangażowanie i staranność.

Ostatnio przedstawiliśmy szczegółowe wyniki konkursów bibliotecznych oraz konkursu fotograficznego „Złota polska jesień…”. Przyszedł więc czas na podsumowanie i wręczenie nagród. W piątek 19 listopada oraz we wtorek 23 listopada laureaci konkursów, z rąk organizatorek i dyrektora szkoły, otrzymali dyplomy, zaś wszyscy uczestnicy drobne upominki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia oraz serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole. A już niebawem ogłoszenie wyników konkursu na rymowankę w ramach akcji „Świętokrzyskie nie hejtuje”. Rozpędu nabiera także nasz coroczny konkurs profilaktyczny „Nie daj szansy AIDS” – dziękujemy za wszystkie dotychczasowe prace i czekamy na następne. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

M.Piwowarska, K.Skrobisz

 

Print Friendly, PDF & Email