Wręczenie nagród w konkursach bożonarodzeniowych – klasy IV-VIII

Powiększ obraz

Po podsumowaniu konkursów bożonarodzeniowych w klasach I-III, przyszedł czas na wręczenie nagród w tychże konkursach w kategorii klas IV-VIII.

Łącznie w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną, na najpiękniejsze wirtualne życzenia oraz w konkursie fotograficznym „Czytanie w świątecznym klimacie” wzięło udział 27 uczniów z klas IV-VIII. W środę 12 stycznia wszystkim uczestnikom w/w konkursów wręczono dyplomy.

Szczególne wyróżnienie i nagrodę w postaci „Słownika frazeologicznego języka polskiego” i „Słownika poprawnej polszczyzny” przyznano dla uczennic klasy V – Natalii Kasprzyckiej i Julii Wesołowskiej, które brały udział we wszystkich trzech konkursach bożonarodzeniowych. Na koniec wśród uczestników rozlosowano trzy nagrody dodatkowe – dwa „Słowniki ortograficzne” oraz piłkę nożną. „Słownik ortograficzny” otrzymała Natalia Poklek z klasy VIII i Dominika Kumor z klasy V, zaś piłka nożna trafiła do Piotrka Tekiela z klasy VI. Nagrody zostały ufundowane przez dyrektora szkoły – pana Jerzego Węgrzyna oraz organizatorkę konkursów – panią Mirosławę Piwowarską.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom bożonarodzeniowych konkursów bibliotecznych, dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w następnych konkursach organizowanych w naszej szkole. A już po feriach… znów startujemy z naszą coroczną szkolną akcją „Nałogom mówię – NIE” oraz w konkursach z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Szczegóły wkrótce…

M.Piwowarska – organizator konkursów

Print Friendly, PDF & Email