Turniej Badmintona z okazji Dnia Kobiet

Powiększ obraz

W marcu bieżącego roku odbył się w naszej szkole Turniej Badmintona z okazji Dnia Kobiet. Była to już VIII edycja.

W tym roku, ze względu na trwającą pandemię, zrezygnowano z rozgrywek w kategorii Rodzice. Do turnieju przystąpili więc tylko uczniowie naszej szkoły, którzy rywalizowali w kategorii klas IV-VI oraz VII-VIII, z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Na początku rozgrywki odbywały się w losowo wytypowanych grupach, a zawodnicy grali  systemem „każdy z każdym”. Następnie zwycięzcy poszczególnych grup rywalizowali o miejsca medalowe, także systemem „każdy z każdym”.

Ostateczne, szczegółowe wyniki przedstawiają się następująco:

kategoria klasy IV-VII dziewczęta:

I miejsce – Martyna Poklek

II miejsce – Oliwia Kwapisz

III miejsce – Nadia Kiełbus

 – kategoria klasy IV-VI chłopcy:

I miejsce – Filip Lulkowski

II miejsce – Adam Nowak

III miejsce – Mikołaj Pajączkowski

– kategoria klasy VII-VIII dziewczęta:

I miejsce – Joanna Baran

II miejsce – Natalia Poklek

III miejsce – Malwina Strzeszkowska

 – kategoria klas VII-VIII chłopcy:

I miejsce – Adrian Socha

II miejsce – Bartosz Kaczor

III miejsce – Igor Babiarski

Podsumowanie Turnieju Badmintona odbyło się 17 marca. Na uroczystości obecny był dyrektor szkoły – pan Jerzy Węgrzyn oraz gość honorowy, prezes spółki „Koral Sport i Rekreacja” – pan Mariusz Tytoń. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali wejściówki na basen „Koral”, punkty  z zachowania oraz ocenę z WF, a laureaci dodatkowo także dyplomy.

Dyrektor szkoły – pan J. Węgrzyn oraz organizatorka zawodów – pani M. Piwowarska serdecznie dziękują panu Mariuszowi Tytoniowi za ufundowane wejściówki na basen oraz obecność na podsumowaniu, a wszystkim zawodnikom za udział w zawodach, zaangażowanie i promocję badmintona. Gorąco zapraszamy do udziału w Turnieju Badmintona za rok – mamy nadzieję,  że wtedy będziemy już mogli gościć na rozgrywkach także Rodziców.

M. Piwowarska

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email