Teatrzyk w przedszkolu

Powiększ obraz
W ostatnich dniach nasze przedszkolaki miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt.: „Cenne rady” w wykonaniu artystów Teatru Lalek „Bajka”.

Celem bajki było ukazanie jak unikać zagrożeń na ulicy, czyli przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz gdzie szukać pomocy, jeśli brak w pobliżu rodziców lub opiekunów. Bajka również pokazała, aby nie ufać obcym, nie nawiązywać z nimi znajomości, nie przyjmować od nich prezentów. Akcja bajki rozgrywała się w chatce u Kozy i Kózki, w lesie oraz w pobliżu drogi.
Dzieci z niezwykłym zainteresowaniem śledziły przygody wszystkich bohaterów, a artystów nagrodziły gromkimi brawami.
Na zakończenie każdy przedszkolak mógł z bliska przyjrzeć się wszystkim postaciom występującym w przedstawieniu, co wśród dzieci wywołało niemałą ekscytację – każdy chciał dotknąć i zobaczyć, w końcu nie codziennie gościmy w przedszkolu kozę, kreta, wilka i pawia!
M. Sławeta
Print Friendly, PDF & Email