ORŁY CZYTELNICTWA – wyniki

Powiększ obraz

Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że  KONKURS  CZYTELNICZY pod nazwą „Orły Czytelnictwa” został rozstrzygnięty! Przypomnijmy, że należało odgadnąć 15 zagadek, które dyktowały hasło końcowe.

W tym roku było to: KTO  CZYTA, ZYSKUJE. W konkursie uczestniczyli: Natalka, klasa V; Oliwka, klasa V; Natalka, klasa VIII; Adrian, klasa VIII. Bezapelacyjnie zwyciężyła Natalka Kasprzycka, stając się ORŁEM  CZYTELNICTWA  po raz drugi. Jeśli zwycięży po raz trzeci, będzie  ZŁOTYM  ORŁEM  CZYTELNICTWA. Wszyscy otrzymali ufundowane przez organizatorkę nagrody książkowe, a zwyciężczyni otrzymała jeszcze pamiątkowy dyplom.

Pamiętajmy o maksymie: „Nie różnice polityczne dzielą ludzi, lecz różnica poziomów mądrości”. Nagrody Polonisty otrzymali także wyróżnieni uczniowie: klasa V – Natalka, Oliwka i Julka;  klasa IV – Oliwka, Adrian, Kamil, Wiktor i Filip; klasa VII – Asia oraz klasa VIII – Natalka P., Adrian, Natalka W., Natalka Sz.

Życzę Wam  wszystkim dużo wrażeń czytelniczych!

Życzę Wam również cudownych, niezapomnianych, słonecznych i przede wszystkim – bezpiecznych wakacji! Nabierajcie sił i gromadźcie zapasy zapału i energii na kolejny rok szkolny.

Wasza  Polonistka, Beata  Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email