Ogólnopolska akcja „BohaterON” – podziękowania

Powiększ obraz

W bieżącym roku, dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i nauczycieli, wzięliśmy udział, po raz kolejny, w akcji „BohaterOn w Twojej szkole 2023” realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii „BohaterOn włącz historię”.

Miło nam poinformować, że w grudniu nasza szkoła otrzymała od organizatorów  dyplomy dla szkoły, uczniów i nauczycieli-koordynatorów za zaangażowanie i aktywny udział w akcji, która upamiętnia wybuch Powstania Warszawskiego i pielęgnuje pamięć o uczestnikach tego wydarzenia. Dodatkowo, dzięki wysłanemu w terminie sprawozdaniu z akcji, otrzymaliśmy dwa bezpłatne egzemplarze gry „Cenzura”, która zawiera łącznie 400 haseł z zakresu II wojny światowej. Gra rekomendowana jest dla uczniów  w wieku powyżej 13 lat i może być wykorzystywana podczas lekcji historii jako podsumowanie i utrwalenie zdobytej przez uczniów wiedzy.

Jesteśmy przekonani, że udział w kampanii pomoże budować społeczeństwo pamiętające i dumne ze swojej przeszłości.

Akcja „BohaterON w Twojej Szkole 2023” realizowana jest pod patronatem honorowym i finansowana ze środków Ministra Edukacji i Nauki.

Mirosława Piwowarska – koordynator projektu

Print Friendly, PDF & Email