Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym

Powiększ obraz

W dniu 6 kwietnia 2024 r. w hali sportowej w Bilczy odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Tenisie Stołowym w kategorii młodzik, kadet i junior w grze indywidualnej, deblowej i drużynowej. Zawody były zorganizowane przez Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

W rywalizacji wzięło udział czterech uczniów naszej szkoły – Maciej Lulkowski, Filip Lulkowski, Maciej Wieczorek i Adam Nowak. Wszyscy chłopcy połknęli tenisowego bakcyla i od jesieni uczestniczą w pozaszkolnych treningach w tej dyscyplinie sportowej. Na zawodach nasi uczniowie spisali się znakomicie i dali z siebie wszystko, chociaż rywalizacja nie była łatwa.

Miło nam poinformować, że Adam Nowak – uczeń klasy VII zajął III miejsce w kategorii kadet-debel. Serdecznie gratulujemy wszystkim chłopcom zaangażowania, zapału i godnego reprezentowania naszej szkoły. Życzymy POWODZENIA w następnych zawodach.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email