Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Powiększ obraz

Z okazji mikołajek uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w szkolnym Turnieju Piłki Nożnej. Z powodu reżimu sanitarnego rozgrywki odbywały się na poziomie poszczególnych klas.

Uczniowie przyozdobieni w czerwone mikołajkowe czapki lub opaski świąteczne, podzieleni na zespoły rozgrywali mecze. Czas trwania oraz system rozgrywek uzależniony był od liczebności poszczególnych klas. Jedno było wspólne – duże zaangażowanie zawodników, przestrzeganie zasady „fair play” oraz kulturalny doping. Na koniec dokonano podsumowania turnieju.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej za nami… Było to miłe urozmaicenie codziennych lekcji WF i okazja do wielu uśmiechów oraz radości ze wspólnej gry, a także do wykonania wspólnej pamiątkowej fotografii J.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email