Międzyszkolne zawody w piłce halowej dziewcząt

Powiększ obraz

W dniu 29 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Woli Morawickiej odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w halowej piłce nożnej dziewcząt w kategorii klas IV-VI.

W zawodach uczestniczyły uczennice z 6 szkół z terenu naszej gminy: Obic, Lisowa, Brzezin, Bilczy, Morawicy, Woli Morawickiej i Bilczy. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy IV, V i VI. W swojej grupie rozegraliśmy dwa mecze –  ze szkołą z Brzezin i z Morawicy. Bramki dla naszego zespołu zdobyła Martyna Poklek (1) i Nadia Kiełbus (2). Niestety, mimo dużego zaangażowania i waleczności, naszym uczennicom nie udało się wyjść z grupy. Mimo to, dziewczynki wróciły z zawodów z bagażem nowych doświadczeń sportowych, które na pewno zaowocują w przyszłości. Miłym dodatkiem była także nagroda w postaci piłki halowej.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email