Międzyszkolne zawody w drużynowym tenisie stołowym

Powiększ obraz

W sobotę 9 grudnia 2023 roku w hali sportowej w Bilczy odbyły się międzyszkolne zawody w drużynowym tenisie stołowym. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”, w czterech kategoriach: klasy IV-VI dziewczęta, klasy IV-VI chłopcy, klasy VII-VIII dziewczęta oraz klasy VII-VIII chłopcy.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Poklek, Gabriela Gawior, Maciej Lulkowski, Dawid Frąk, Filip Lulkowski, Maciej Wieczorek oraz Adam Nowak. Wszyscy spisali się znakomicie. Martyna i Gabrysia – zajęły III miejsce w kategorii klas IV-VI. Dziewczyny dodatkowo stratowały w starszej kategorii wiekowej klas VII-VIII, w której także stanęły na podium plasując się na miejscu III.

Nasi chłopcy w kategorii klas IV-VI zajęli I miejsce (Filip i Maciek Wieczorek) oraz III (Dawid i Maciej Lulkowski). Dodatkowo Filip i Maciek W. rywalizowali w starszej kategorii wiekowej klas VII – VIII, w której uplasowali się na miejscu II.

Zdobywcy miejsc I-III otrzymali pamiątkowe medale i statuetki, a dla szkoły dyplomy.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom. Życzymy Wam jeszcze wielu tak wspaniałych sukcesów sportowych. Jesteśmy dumni z Waszego zaangażowania, woli walki i sportowej postawy. Dziękujemy za poświęcenie swojego wolnego czasu w sobotnie przedpołudnie 🙂

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email