Konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie”

Powiększ obraz

Miło nam poinformować, że konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie” został rozstrzygnięty. Jak zwykle, nasi uczniowie nie zawiedli i wykonali przepiękne zdjęcia. Dopisała też frekwencja – łącznie w konkursie wzięło udział 20 osób, które nadesłały ponad 60 zdjęć.

Komisja konkursowa w składzie pani K.Skrobisz i p. M.Piwowarska, miała nie lada problem – bardzo trudno było wytypować zwycięzców, bo co jedno zdjęcie to piękniejsze. Wreszcie, po długich naradach, udało się ustalić werdykt.

W kategorii klas I-III przyznano ex aequo pierwsze miejsce dla Ani Kasprzyckiej, Natalki Filipczak, Samanty Tarki i Piotra Mirasiewicza. W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy V – Oliwia Kwapisz i Wiktor Sutowicz. Miejsce drugie przyznano dla Antosia Wesołowskiego i Brajana Graby. Na miejscu trzecim uplasowali się: Natalia Kasprzycka i Kamil Filipczak. Jury przyznało także trzy wyróżnienia, które otrzymali: Julia Wesołowska, Agata Nowak i Kamil Klimczak. W dniu 8 marca, w obecności dyrektora naszej szkoły – pana Jerzego Węgrzyna –  odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Laureaci zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami, zaś wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez organizatorki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zapraszamy do udziału w następnych edycjach naszego fotograficznego konkursu.

Poniżej w galerii umieszczamy kilka zwycięskich fotografii. Więcej zdjęć można obejrzeć w przygotowanej prezentacji zdjęć – link dostępny poniżej – wystarczy w niego kliknąć. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłych wrażeń.

Organizatorki – M.Piwowarska, K.Skrobisz

Konkurs fotograficzny – Zima w obiektywie – kliknij, aby obejrzeć

Print Friendly, PDF & Email