Konkurs fotograficzny „Wiosna, ach to TY…”

Powiększ obraz

Choć kalendarz wciąż jeszcze wskazuje zimę to za oknem coraz częściej możemy dostrzec oznaki budzącej się do życia wiosny. Ostatnie dni marca są przecież  ewidentnie coraz dłuższe, noce zaś coraz krótsze.

Słoneczko świeci coraz wyżej, ptaki śpiesznie zaczynają wić gniazda, a wokół zaczyna dominować kolor zielony. Gdzieniegdzie pojawiają się pierwsze wiosenne kwiaty – czasem nieśmiało przebijają się spod resztek śniegu, czasem dumnie wznoszą swe płatki w górę, ku słońcu.

Ludzie – choć szczelnie zasłonięci maseczkami ochronnymi – jakby bardziej uśmiechnięci, serdeczni i weseli. To wszystko świadczy o tym, że wielkimi krokami zbliża się jedna z najpiękniejszych pór roku – wiosna.

I choć kalendarzowa wiosna rozpoczyna się dopiero 21 marca, już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu fotograficznego, tym razem pod hasłem „Wiosna, ach to TY”. Słoneczna pogoda zachęca do spacerów i aktywnego spędzania czasu wolnego  w otoczeniu przyrody, a przy okazji, tak mimochodem, można zrobić ciekawe zdjęcie.

Wzorem wcześniejszych edycji do udziału w konkursie zapraszamy Rodziców oraz Uczniów klas I-VII. Szczegółowy Regulamin konkursu przedstawiamy poniżej – prosimy się z nim zapoznać.

Zapraszamy także do obejrzenia opracowanego przez organizatorki  filmiku ukazującego zwiastuny wiosny.  W galerii zaś prezentujemy wybrane zdjęcia z ubiegłorocznego konkursu fotograficznego „Wiosna okiem obiektywu”.

Regulamin konkursu fotograficznego

Wiosna-ach-to-TY.mp4

K.Skrobisz, M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email