Jarmark Bożonarodzeniowy w Morawicy z udziałem naszych uczniów

Powiększ obraz

W Morawicy, przed Samorządowym Centrum Kultury, w niedzielę 4 grudnia odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy w Morawicy. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali repertuar świąteczny.

Na wstępie klasa 5 w składzie: Oliwa, Maja, Nadia, Martyna, Gabriela, Weronika, Dawid, Adrian, Kamil, Wiktor, Filip, Stanisław, Maciej, Filip, i Jan zaśpiewała pastorałkę „Od serca do ucha”, następnie Agata z klasy 4 zaśpiewała kolędę „Przekażmy sobie znak pokoju”. Na zakończenie dziewczynki z klasy 4 i 5: Oliwia, Agata, Maja, Nadia, Weronika, Martyna, Gabriela i Oliwia zatańczyły taniec śnieżynek z lampionami  do piosenki Leonarda Cohena „Hallelujah”.

Podczas jarmarku można było zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, spróbować świątecznych potraw i wypieków, a także zakupić dekoracje bożonarodzeniowe i prezenty.

K. Nowak

Print Friendly, PDF & Email