Indywidualne biegi przełajowe

Powiększ obraz

W sobotę 30 września 2023 roku na boisku przy Szkole Podstawowej w Dębskiej Woli odbyły się międzyszkolne zawody sportowe – Indywidualne Biegi Przełajowe. Zawody otworzyła dyrektor SP w Dębskiej Woli – pani Monika Pabian.

Oczywiście na zawodach nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Nasza reprezentacja  w składzie: Zuzanna Sułkowska, Maja Piwowarska, Oliwia Śnioch, Oliwia Kwapisz, Wiktor Sutowicz, Adrian Klimczak i Kamil Klimczak dała z siebie wszystko. I choć tym razem nie udało się zająć miejsca na podium to wszyscy uczestnicy mogą czuć się zwycięzcami. Spędzili bowiem aktywnie czas z korzyścią dla swojej kondycji i zdrowia. Nie przeraziła ich także nie najlepsza pogoda i wszyscy dzielnie rywalizowali na mokrej nawierzchni i przy padającym deszczu.

Wszystkim naszym sportowcom życzymy wielu sukcesów.

M. Piwowarska

 

Print Friendly, PDF & Email