Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Powiększ obraz

W środę, 1 września odbyła się w naszej szkole inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym w Obicach, której przewodniczył ks. Jacek Godzisz.

Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie pan dyrektor Jerzy Węgrzyn przywitał wszystkich uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły. Gościem honorowym był Burmistrz Miasta i Gminy Morawica, Marian Buras.

W tym roku uroczystość miała szczególny charakter, bowiem żegnaliśmy wieloletniego nauczyciela naszej szkoły, dyrektora Gimnazjum oraz v-ce Dyrektora Zespołu Szkół w Obicach- panią Iwonę Koźbiał, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. Włodarz naszej gminy pan Marian Buras podziękował pani Iwonie za oddanie, poświęcenie i energię wkładaną w przekazywanie wiedzy i kształtowanie młodych umysłów.

Podziękowania za trud w pracy dydaktyczno-wychowawczej, wytrwałość i zaangażowanie w pracę zawodową złożył także dyrektor SP w Obicach, Jerzy Węgrzyn. Słowa wdzięczności w imieniu nauczycieli i pracowników popłynęły od pani Beaty Zdybiowskiej. Natomiast w imieniu uczniów głos zabrała Joanna Baran, przewodnicząca ostatniej klasy, w której wychowawcą była pani Koźbiał.

Po części oficjalnej przyszedł czas na spotkanie poszczególnych klas z wychowawcami i zapoznanie się z podstawowymi sprawami organizacyjnymi.

W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych ocen, wielu sukcesów oraz mnóstwa powodów do satysfakcji z dobrze wypełnionych obowiązków szkolnych. Dyrekcji i nauczycielom wytrwałości i zadowolenia w pracy oraz wielu sukcesów zawodowych. Rodzicom satysfakcji z wszechstronnego rozwoju Waszych dzieci.

Oby dla wszystkich nowy rok szkolny 2021/2022 był niezwykle udany. Powodzenia!

 

K. Nowak

 

Print Friendly, PDF & Email