Dzień Dziecka w przedszkolu

Powiększ obraz

„Idzie misio, idzie słonik,

Lalka, piesek,  no i konik,

Wszyscy razem z balonami,

Z najlepszymi życzeniami.”

Jaki jest jeden z ważniejszych dni w przedszkolu? Tak, tak – to właśnie Dzień Dziecka. Mnóstwo atrakcji oraz radości. Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku w naszym przedszkolu bawiliśmy się w podchody. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem odnajdywały wszystkie wskazówki, aby dotrzeć na wyznaczone miejsce. Dzielnie stawiały czoła wyzwaniom, rozwiązywały zagadki oraz wykonywały zadania jakie zostały dla nich przygotowane. A łatwo nie było, ale nasi spryciarze potrafią wszystko. Bez problemu odnaleźli  niespodziankę.

Na zakończenie tego pięknego dnia na dzieci czekał poczęstunek, przygotowany przez ich Rodziców.

„1 czerwca świętują dzieciaki,

a więc nasze kochane przedszkolaki.

A panie z serca życzenia składają

i wszystkie dzieci przytulają!”

M.Sławeta

Print Friendly, PDF & Email