Dzień Dziecka u Pszczółek

Powiększ obraz
„Bądź dzieckiem jak najdłużej,
jak dziecko baw się, śmiej,
i kochaj tak, jak dziecko
i serce dziecka zawsze miej!”

Dziś szczególnie zapraszać do zabawy nie trzeba było. Gry, zabawy, puszczanie baniek mydlanych, tańce z balonami – to wszystko czekało na nasze przedszkolaki z okazji ich wielkiego święta, czyli Dnia Dziecka. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, bo największą frajdę naszym przedszkolakom sprawiło malowanie buziek. Nie mogło zabraknąć słodkości, które były uwieńczeniem tego pięknego dnia. Było wesoło, kolorowo, bajkowo i muzykalnie!
Kochane dzieci – z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, abyście byli ciekawi świata, każdego dnia odkrywali coś, co sprawi, że będziecie kochać życie i z uśmiechem na twarzy przeżywać będziecie kolejne dni. Wszystkiego co najpiękniejsze!
M. Sławeta, M. Ignorowicz
Print Friendly, PDF & Email