Dzień Chłopaka w naszej szkole

Powiększ obraz

30 września, jak co roku, wypada Dzień Chłopaka. W szkołach tego dnia dziewczynki obdarowują swoich kolegów drobnymi upominkami. Tego dnia organizowane są różne zabawy  i konkursy dla chłopców.

W naszej szkole również dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci chłopców. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków i słodkiego „co nieco”. Największą atrakcją okazała się być sesja fotograficzna przygotowana przez p. Małgorzatę Zacharz, opiekuna szkolnego Koła Fotograficznego. W sesji wykorzystano cyfrowy aparat fotograficzny, oświetlenie na statywie oraz kurtynę fotograficzną. Wszystkie te akcesoria szkoła otrzymała do realizacji programu Laboratoria Przyszłości.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też zabawy sportowe dla chłopców przygotowane przez p. Mirosławę  Piwowarską, przy współpracy dziewcząt z Samorządu Uczniowskiego. Nie zabrakło toru przeszkód, rzutu  kręglarskiego piłką ręczną do piłki lekarskiej czy też przeciągania liny. Wszyscy świetnie się bawili i chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach.

Małgorzata Zacharz

Print Friendly, PDF & Email