Dzień Chłopaka w klasach I-III

Powiększ obraz

W tym roku Dzień Chłopaka w klasach młodszych był świętowany nieco inaczej niż w poprzednich latach. Rodzice uczniów klasy I i III zorganizowali swoim pociechom wyjazd do kina.

30 września pierwszo- i trzecioklasiści pod opieką swoich wychowawczyń p. M. Kowalczyk i p. K.Skrobisz oraz rodziców p. K.Kaczor i p. R.Równickiej udali się do ,, Kina za Rogiem” w Morawicy na film ,, Moje wakacje z Rudum”.

Uczniowie poznali piękną historię o przyjaźni chłopca i psa. Film wszystkim się bardzo podobał, dzieci nie kryły wzruszeń, a wrażeniami po jego obejrzeniu dzieliły się także po powrocie do szkoły.

Kontynuując ,, kinowy’’ Dzień Chłopaka 1 pąździernika do tegoż samego kina wybrała się klasa II wraz z wychowawczynią p. A. Wtorkiewicz, która była organizatorem tego wyjazdu. Drugoklasiści obejrzeli film „Książę Czaruś”.

K. Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email