Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej – moda i taniec optymistyczny

Powiększ obraz

Kolejne nasze działania w ramach akcji „Październik miesiącem optymizmu” to pokaz mody optymistycznej, który odbył się w piątek 20 października. Uczniowie klas IV-VII ubrani w różnokolorowe stroje i radosne rekwizyty dumnie przeszli korytarzem szkolnym, oczywiście w wesołym nastroju i z uśmiechem na twarzy.

Z kolei we wtorek 24 października poszczególne klasy prezentowały optymistyczny taniec. Były więc znane przeboje: Makarena, Italodisco, Świętokrzyskie Style, Kaczuszki, czy Solo. Początkowo nieśmiało podejmowana aktywność, z czasem angażowała coraz większą liczbę uczniów (i nauczycieli -:) ), by w końcu przerodzić się w szkolny taniec radości i optymizmu. Wszyscy tak dobrze bawili się przy dźwiękach znanych przebojów, że pojawił się nawet pomysł na comiesięczne roztańczone przerwy.

Wkrótce zobaczymy co z tego wyniknie…

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email