Akcja Murem Za Polskim Mundurem

Powiększ obraz
Uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji „Murem za Polskim Mundurem”, na lekcjach plastyki wykonywali kartki oraz ozdoby świąteczne, m.in. bombki, choinki, które za pośrednictwem Poczty Polskiej zostały przekazane osobom, które bronią granicy polsko- białoruskiej.

Akcja ma za zadanie wyrazić solidarność i wdzięczność dla służb mundurowych broniących polskiej granicy, a także podziękować za zaangażowanie żołnierzom zawodowym i ochotnikom WOT, funkcjonariuszom Policji i Straży Granicznej. Sytuacja jest wciąż trudna, dlatego wykonując własnoręczne ozdoby chcemy wyrazić wsparcie i podziękować im za trud, poświęcenie i pełnienie dzień i noc służby, ochronę naszej granicy przed napływem nielegalnych migrantów, abyśmy my mogli czuć się bezpiecznie. Zdajemy sobie sprawę, że zbliżające się Święta mogą być dla nich trudne ze względu na rozłąkę z bliskim, a symboliczne choinki i życzenia mogą dodać im otuchy.
K. Nowak
Print Friendly, PDF & Email