31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Powiększ obraz

Tradycyjnie, Szkolny Klub Wolontariusza oraz Samorząd Uczniowski pod opieką pań Katarzyny Nowak i Małgorzaty Zacharz włączyli się do udziału w 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zagrał 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Zbiórka w naszej szkole i przedszkolu prowadzona była we czwartek i w piątek, natomiast 29 stycznia młodzież z klasy VIII: Joanna Baran, Martyna Babiarska, Mateusz Ozimirski, Wiktor Zapała i Błażej Babiarski pod opieką opiekuna Szkolnego Koła Wolontariusza kwestowali po Mszach Świętych pod Kościołem p.w. Dobrego Pasterza w Obicach.

Swoją cegiełkę dokładają nie tylko dorośli, ale i najmłodsi. Tego dnia swoje umiejętności miały okazje zaprezentować dzieci z naszego przedszkola, które przybyły wraz z rodzicami do Samorządowego Centrum Kultury w Morawicy. Zgromadzeni podziwiali program, który przedstawiły przedszkolaki. Występ bez wątpienia się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa i rozpromienione twarze rodziców naszych podopiecznych.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszych wolontariuszy za trud, zaangażowanie i wytrwałość. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazane wsparcie i cegiełkę w pomoc w walce z sepsą.

Katarzyna Nowak

Finał WOŚP – kliknij, aby obejrzeć

Print Friendly, PDF & Email