W dniu 7 maja 2026 roku gościliśmy w naszej szkole pielęgniarkę panią Magdalenę Sułkowską, prywatnie mamę Zuzi i Kai. Podczas zajęć zawodoznawczych uczniowie klasy IV i VI uczestniczyli w ciekawych warsztatach, podczas których poznali podstawowe zagadnienia związane z pracą w zawodach medycznych.
Dzieci miały okazję zapoznać się ze specjalistycznym sprzętem oraz samodzielnie przygotować zastrzyki i kroplówki pod czujnym okiem prowadzącej. Zajęcia były doskonałą okazją do zdobycia nowych doświadczeń i rozwijania zainteresowań zawodowych. Bardzo dziękujemy pani Magdzie za ciekawe zajęcia.
Mirosława Piwowarska









