W czwartek 7 maja do naszej szkoły przyjechał Cyrk Szok i nie przesadzając, a mówiąc szczerze byliśmy w lekkim szoku patrząc na oryginalny pokaz artystyczny pary utalentowanych ludzi. Całe widowisko oparte było na pantomimie co jeszcze bardziej przykuwało uwagę dzieci.
Prowadził je sympatyczny klaun i jego pomocnica, którzy przez pokaz zabawnych scenek rozbawili najmłodszą publiczność do łez. Ponadto był popis akrobacji i tańca z kołami hula hop oraz mnóstwo sztuczek , w które zaangażowane były również dzieci.
Monika Ignorowicz









