Zrób i przyślij wakacyjne zdjęcie

Powiększ obraz

Nadchodzą wakacje. Wszyscy z utęsknieniem czekają na zasłużony odpoczynek. Wakacje to beztroski czas – czas laby, wspaniałej zabawy, spotkań ze znajomymi, wymarzonego odpoczynku. Pamiętajmy też o zasadach bezpieczeństwa – nad wodą, w górach, w domu, na drodze.

Wszystkich uczniów – tych młodszych z  klas I-III oraz tych starszych z klas IV-VIII – zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami z wakacji. Przyślijcie zdjęcia miejsc, które zwiedzicie (na e-dziennik lub teamsa na nazwisko Mirosława Piwowarska lub Kazimiera Skrobisz). Z nadesłanych zdjęć stworzymy galerię wakacyjnych zdjęć. Osoby, które włączą się do akcji otrzymają punkty z zachowania na nowy rok szkolny 2021/2022.

We wrześniu, kiedy wrócimy do obowiązków szkolnych, miło będzie powspominać ten wyjątkowy wakacyjny czas. Z niecierpliwością czekamy na Wasze zdjęcia.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy miłych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Poniżej przedstawiamy nasze zdjęcia z Ojcowskiego Parku Narodowego, Krakowa, Słowacji, Budapesztu, Paryża i Berlina. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do zwiedzania tych urokliwych miejsc.

M. Piwowarska, K. Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email