Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Powiększ obraz

W piątek, 25.06.2021 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym p.w. Dobrego Pasterza w Obicach, którą odprawił ks. Jacek Godzisz.
Nastepnie udaliśmy się do szkoły, gdzie klasy I-III wraz z wychowawcami spotkały się w salach lekcyjnych. Uczniowie otrzymali świadectwa szkolne oraz dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez rodziców.
Klasy IV-VII spotkały się na sali gimnastycznej, gdzie dyrektor szkoły pan Jerzy Węgrzyn wręczył wraz z wychowawcami świadectwa z biało- czerwonym paskiem, dyplomy wzorowego ucznia, listy gratulacyjne dla rodziców oraz nagrody książkowe ufundowane przez dyrektora szkoły. W tym roku promocję z wyróżnieniem otrzymały następujące osoby:

  • klasa IV: Natalia Kasprzycka, Dominika Kumor, Oliwia Kumor, Adam Nowak, Mikołaj Pajączkowski, Julia Wesołowska
  • klasa V: Dominik Stachaczek
  • klasa VI: Joanna Baran, Nikola Kozak, Gabriela Wojtyś
  • klasa VII: Natalia Poklek, Adrian Socha

Dyplom bardzo dobrego ucznia otrzymał: Wojciech Olszewski z klasy VI oraz Natalia Szczerba i Malwina Strzeszkowska z klasy VII.

Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta i Gminy Morawica- pan Marian Buras, który wręczył Joannie Baran z klasy VI stypendium szkolne za najlepsze wyniki w nauce.

Tradycyjnie pani Beata Zdybiowska wręczyła uczniom nagrody polonistki za wiedzę, umiejętności, zaangażowanie, pracowitość oraz niezawodność, dla:

  • klasa IV: Natalia Kasprzycka, Dominika Kumor, Oliwia Kumor, Adam Nowak, Mikołaj Pajączkowski, Julia Wesołowska
  • klasa VI: Joanna Baran, Nikola Kozak
  • klasa VII: Natalia Poklek, Adrian Socha, Natalia Szczerba, Natalia Waligóra

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy beztroskich, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni, beztroski czas będzie pełen niezapomnianych chwil i wrażeń.

K. Nowak

 

Print Friendly, PDF & Email