W KARNAWALE, W KARNAWALE…..

Powiększ obraz

Bal karnawałowy to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci – dostarcza im wiele przeżyć i radości.

Organizacja tegorocznej zabawy karnawałowej w naszej szkole ma nieco inny charakter niż w latach ubiegłych. Ze względu na pandemię, każda klasa będzie się bawić w swojej sali lekcyjnej.

Klasa III zapoczątkowała zabawę, która odbyła się 15 lutego 2022r. Wystrój sali wprowadził uczniów w radosny nastrój oraz zachęcił wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w różnych zabawach. Najwięcej emocji wywołała zabawa ,, worek pełen niespodzianek – przebieranek” podczas, której uczniowie w rytm muzyki podawali sobie worek wypełniony śmiesznymi gadżetami i akcesoriami karnawałowymi, a kiedy muzyka zatrzymała się , dziecko, które trzymało worek losowało z niego jedną rzecz i zakładało ją na siebie.  Bardzo dużo radości,  dostarczyła uczniom zabawa ,, gorące krzesła”, która na prośbę uczestników była powtórzona. W czasie odpoczynku  trzecioklasiści skorzystali za słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców.

Wspólna zabawa przyniosła wiele emocji, budziła zaskoczenie i zachwyt, a dobry nastrój udzielił się wszystkim. Kolorowe serpentyny, balony, konkursy, pełne radości i uśmiechu zabawy na długo pozostaną w pamięci uczniów.

Wychowawca klasy III K. Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email