REKRUTACJA DO KLASY I I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Powiększ obraz

Szanowni Państwo,

w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronowirusa zwracamy się z prośbą, aby sprawy związane z rekrutacją do klasy I i oddziałów przedszkolnych rozwiązywać poprzez kontakt e-mailowy: gobice@wp.pl z dopiskiem rekrutacja. Wnioski można pobrać ze strony internetowej szkoły zsobice.pl z zakładki DLA RODZICÓW- Rekrutacja lub poniżej:

Zasady rekrutacji uczniów do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Obicach

WNIOSEK DO PRZEDSZKOLA

rekrutacja klasa I

WNIOSEK KLASA I

ZGŁOSZENIE KLASA I

oświadczenie- wielodzietność

oświadczenie- samotne wychowywanie dziecka

Jednocześnie informujemy, że w przedsionku szkoły znajdują się niezbędne dokumenty potrzebne do rekrutacji oraz skrzynka dla osób, które osobiście chcą złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I lub oddziału przedszkolnego. Szkoła jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.

Prosimy o stosowanie się do wszystkich zaleceń służb medycznych, ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych. Powinniśmy zachować spokój, podstawowe środki ostrożności, nie lekceważąc zagrożenia i nie wpadać w panikę.

 

Print Friendly, PDF & Email