Powrót uczniów klas I-III do nauki stacjonarnej

Powiększ obraz

Od 18 stycznia 2021 r.  zostają przywrócone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo  Zdrowia we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało odpowiednie wytyczne, które opierają się na zapisach znanych już  z września 2020 r.

W wytycznych znajdują się rekomendacje dotyczące m.in. zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia. W zakładce dokumenty szkolne, zamieszczono zaktualizowane „Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej w Obicach oraz oddziałach przedszkolnych na czas podwyższonego reżimu sanitarnego”, z którymi prosimy zapoznać się. Uczniom procedury zostaną przypomniane na pierwszych lekcjach po feriach

Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wytłumaczyć dzieciom zasadność zakładania maseczek ochronnych w przestrzeniach wspólnych, dbałość o higienę osobistą oraz zachowywanie dystansu. To od nas wszystkich: nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców zależy bezpieczeństwo dzieci, Państwa, Waszych rodzin, a także pracowników szkoły. Starajmy się stosować zalecenia, dbajmy o nasze dobro z życzliwością i spokojem podchodźmy do proponowanych rozwiązań.

Autobus szkolny:

Przywozy (codziennie)

Środek transportu Godzina odjazdu trasa
BUS 7.20 Chałupki ul. Kolonia – Chałupki Muzeum – Obice ul.Kielecka–Obice ul.Kwiatowa–Obice ul.Leśna –Obice ul. Słoneczna – Obice ul. Spacerowa – Obice ul. Szkolna – SP Obice
AUTOBUS 7.40 Obice ul. Zastawie – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice ul.Kościelna – SP Obice

Odwozy: PONIEDZIAŁEK- ŚRODA

Środek transportu Godzina odjazdu trasa
BUS 12.30 SP Obice-Obice ul. Kościelna – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice-Obice ul. Zastawie – Chałupki (Muzeum)
BUS 13.25 SP Obice  –Obice ul. Spacerowa – Obice ul. Leśna – Obice ul. Kwiatowa – Chałupki Muzeum – Chałupki ul. Kolonia
AUTOBUS 13.25 SP Obice – Obice ul. Kościelna – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice ul, Zastawie

CZWARTEK

Środek transportu Godzina odjazdu trasa
BUS 11.40 SP Obice-Obice ul. Kościelna – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice-Obice ul. Zastawie – Chałupki (Muzeum)
BUS 12.30 SP Obice-Obice ul. Kościelna – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice-Obice ul. Zastawie – Chałupki (Muzeum)
AUTOBUS 13.25 SP Obice – Obice ul. Kościelna – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice ul, Zastawie
BUS 13.25 SP Obice  –Obice ul. Spacerowa – Obice ul. Leśna – Obice ul. Kwiatowa – Chałupki Muzeum – Chałupki ul. Kolonia

PIĄTEK

Środek transportu Godzina odjazdu trasa
BUS 11.40 SP Obice-Obice ul. Kościelna – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice-Obice ul. Zastawie – Chałupki (Muzeum)
BUS 13.25 SP Obice  –Obice ul. Spacerowa – Obice ul. Leśna – Obice ul. Kwiatowa – Chałupki Muzeum – Chałupki ul. Kolonia
AUTOBUS 13.25 SP Obice – Obice ul. Kościelna – Drochów Dolny – Drochów Górny – Obice ul, Zastawie
Print Friendly, PDF & Email