ORŁY CZYTELNICTWA

Powiększ obraz

ZAGADKA  10

Dramat symbolu, ważne treści,

bohaterowie narodowi,

epoka- schyłek wieku Polski,

niech złoty róg nam prawdę powie!

ZAGADKA  11

Dramat antyczny w pełnej krasie,

sam autor wielkie ma zasługi.

To dzięki niemu trzeci aktor

dialog prowadzić może długi.

Kochani! Oto kolejne zagadki  II edycji naszego konkursu  ORŁY  CZYTELNICTWA. Pracujcie uważnie i śledźcie kolejne zagadki! Przypominam, że z ostatnią, piętnastą zagadką, otrzymacie instrukcję- co dalej…

Warto bawić się razem z nami, pamiętając mądre słowa  UMBERTO  ECO:  ” Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Wszystkich miłośników czytania książek serdecznie pozdrawiam, a tych, którzy nie czytają, zachęcam do przyjaźni z książką, bo to naprawdę najlepszy przyjaciel – o czym zapewnia  Wasza Polonistka – Beata  Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email