ORŁY CZYTELNICTWA

Powiększ obraz

ZAGADKA  5

Pisał dla dzieci i dorosłych,
przyrodę często przywoływał

i jak na kpiny i kpinki przystało,
zabawnym, kpiarskim i śmiesznym bywał!
Rozkręcamy się – moi mili – z naszym konkursem  ORŁY  CZYTELNICTWA. Czytajcie uważnie i notujcie. Wśród nazwisk autorów- rozwiązań kolejnych zagadek-są także autorzy literatury obcej, nie tylko Polacy!
Warto zatem szczególnie dokładnie czytać treść zagadki, by podać prawidłową odpowiedź. Sami się przekonacie, że ta zabawa naprawdę wciąga, a kolejne zagadki przyniosą sporo ciekawych informacji!

Dziś nowa propozycja czytelnicza. Dla wszystkich miłośników i moli książkowych coś wyjątkowego: Christopher Reeve- „Wszystko jest możliwe”. Opowiadałam Wam zapewne o filmowym Supermanie, który w 1995 roku spadł z konia i został sparaliżowany. Warto przeczytać tę książkę, by się przekonać, że wszystko jest możliwe!!! Życzę  miłej lektury – Wasza Polonistka, Beata Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email