ORŁY CZYTELNICTWA

Powiększ obraz

ZAGADKA 4

Mistrz miniatury literackiej,
odkrywał absurd rzeczywistości,

przedstawiał chore stany systemu,
obnażał ludzkie ułomności.
Za nami czwarta zagadka w II edycji konkursu ORŁY  CZYTELNICTWA. Notujcie skrupulatnie nazwiska we właściwej kolejności. Jeszcze tylko 11 zagadek i instrukcja, która pozwoli z właściwych liter wyłonić hasło. Zakończenie i podsumowanie nastąpi w połowie czerwca 2022. Wtedy to poznamy zwycięzcę …lub zwycięzców! Jest o co walczyć- w końcu to zaszczytny tytuł i szczególna nagroda, którą na pewno znów otrzyma ktoś naprawdę wyjątkowy!
Życzę Wam powodzenia i dobrej zabawy! Dedykacja literacka dla wiernych czytelników: „Rany Julek…” Agnieszki Frączek- przezabawna opowieść o Julianie Tuwimie. Pozdrawiam serdecznie, Wasza Polonistka
Print Friendly, PDF & Email