OBCHODY DNIA PLUSZOWEGO MISIA – zaproszenie do udziału

Powiększ obraz

Zbliża się Światowy Dzień Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada.

Miś jest najlepszym przyjacielem dziecka, nawet niektórzy dorośli trzymają z sentymentu swojego pluszaka.

Czy można sobie wyobrazić świat bez misia? ,, Nie obejdzie się bez misia” – tak pisała w swoim wierszu Maria Czerkawska. Dlatego trudno wyobrazić sobie, żeby pominięto misie w książkach. Sympatyczne niedźwiadki występują w wielu bajkach i baśniach. Są tam najlepszymi przyjaciółmi dzieci, można z nimi porozmawiać, przeżywają ciekawe przygody i bywają najczęściej….. pluszowe.

Światowy Dzień Pluszowego Misia jest wspaniałym pomysłem. Przedszkola, szkoły oraz biblioteki łączą tego dnia zabawę z nauką. Właśnie z tej okazji w naszej szkole organizowany jest konkurs oraz wiele niespodzianek. Regulamin konkursu oraz scenariusz zajęć zostanie przekazany wychowawcom klas oraz grup.

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z klas I – III oraz przedszkolaków z wychowawcami do aktywnego udziału w obchodach Dnia Pluszowego Misia.

Kazimiera Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email