Osiągnięcia – rok szkolny 2017/2018

SZKOŁA PODSTAWOWA

Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej – kategoria klas I – III – II miejsce

 

KLASY GIMNAZJALNE

Konkursy przedmiotowe:

Gabriela Szewczyk, Katarzyna Adamiec, Natalia Fąfara, Adrianna Baran – III miejsce – VIII Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny

Gabriela Szewczyk – I miejsce – IX Powiatowy Konkurs Recytatorski – kategoria poezja śpiewana

Katarzyna Polewczak – wyróżnienie –  IX Powiatowy Konkurs Recytatorski – kategoria drama

Katarzyna Adamiec – wyróżnienie –  XIII Corrida Frazeologiczna „Licz się ze słowami”

Natalia Fąfara – wyróżnienie –  XIII Corrida Frazeologiczna „Licz się ze słowami”

Laura Święcicka – III miejsce –  XIII Corrida Frazeologiczna „Licz się ze słowami”

Gabriela Szewczyk – III miejsce – Ogólnopolski Konkurs Młodzież Zapobiega Pożarom – eliminacje gminne

Martyna Dziewięcka, Sandra Kasperek, Natalia Fąfara – I miejsce – Gminny Konkurs Profilaktyczny „Nałogom mówię – NIE”

Katarzyna Adamiec, Gabriela Szewczyk, Natalia Barucha – II miejsce – Gminny Konkurs Profilaktyczny „Nałogom mówię – NIE”

 

Zawody sportowe:

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców – III miejsce

Pietruszka Bartosz, Kubicki Andrzej, Kubicki Adam, Nowak Bartosz, Wesołowski Damian, Dudek Dawid

Spartakida Lekkoatletyczna – III miejsce – sztafeta: Klaudia Kowalska, Gabriela Szewczyk, Adam Kubicki, Dawid Kojac

Spartakiada Lekkoatletyczna – III miejsce – bieg 100m – Adriana Baran

Spartakiada Lekkoateltyczna – III miejsce – bieg 100m – Adam Kubicki

Piłka nożna dziewcząt – I miejsce – Klaudia Kowalska, Natalia Barucha, Katarzyna Polewczak, Aleksandra Smolarczyk, Katarzyna Adamiec, Laura Święcicka, Roksana Święcicka, Martyna Dziewięcka, Sylwia Mącznik, Natalia Frąk, Adrianna Baran

Piłka nożna chłopców – I miejsce – Dudek Dawid, Kozak Patryk, Kubicki Adam, Kubicki Andrzej, Nogajczyk Szymon, Nowak Bartosz, Thomas Jakub, Wesołowski Damian, Jaworski Igor, Kaczor Igor, Kojac Dawid, Kozak Krystian

Halowa piłka nożna chłopców – I miejsce – Adam Kubicki, Mateusz Siudak, Damian Wesołowski, Patryk Kozak, Jakub Thomas, Bartosz Nowak, Krystian Kozak, Patryk Nowak, Dawid Kojac

Piłka siatkowa chłopców – III miejsce – Dawid Dudek, Mateusz Siudak, Bartosz Nowak, Jakub Thomas, Damian Wesołowski, Patryk Kozak, Piotr Jaworski, Andrzej Kubicki

Piłka siatkowa dziewcząt – II miejsce – Katarzyna Polewczak, Natalia Barucha, Dominika Sołtys, Gabriela Szewczyk, Kaudia Kowalska, Aleksandra Smolarczyk, Katarzyna Adamiec, Adrianna Baran, Natalia Frąk, Roksana Święcicka

Tenis stołowy – II miejsce – Katarzyna Adamiec

Halowa piłka nożna dziewcząt – II miejsce – Klaudia Kowalska, Katarzyna Adamiec, Katarzyna Polewczak, Natalia Barucha, Roksana Święcicka, Martyna Dziewięcka, Natalia Frąk, Sylwia Mącznik

Piłka ręczna chłopców – II miejsce – Kubicki Adam, Dudek Dawid, Wesołowski Damian, Kozak Patryk, Nogajczyk Szymon, Rajca Kacper, Thomas Jakub, Kojac Dawid

 

Piła ręczna dziewcząt – II miejsce – Sylwia Mącznik, Natalia Frąk, Natalia Barucha, Katarzyna Adamiec, Gabriela Szewczyk, Dominika Sołtya, Laura Święcicka, Roksana Święcka

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne:

Bieg 60 m:   * Rokana Święcicka – II miejsce

* Adam Kubicki – II miejsce

* Dawid Kojac – III miejsce

 

Bieg 1000 m: Gabriela Szewczyk – III miejsce

Rzut piłką lekarską:  * Roksana Święcicka – II miejsce

* Dawid Kojac – I miejsce

* Jakub Thomas – III miejsce

 

Rzut piłeczką palantową:  * Natalia Barucha – III miejsce

Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej – kategoria klas VII i klas gimnazjlanych – II miejsce

Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej – kategoria rodzice – I miejsce

Mundial, czyli MIstrzostwa Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej – kibice – I miejsce

Koszykówka dziewcząt – II miejsce – Katarzyna Polewczak. Natalia Barucha, Dominika Sołtys, Gabriela Szewczyk, Klaudia Kowalska, Aleksandra Smolarczyk, Katarzyna Adamiec, Adrianna Baran,

Print Friendly, PDF & Email