MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OPTYMIZMU – 21 sierpnia

Powiększ obraz

Nie bez powodu piszę do Was akurat tego dnia!!!   Zachęcam do pozytywnych działań, uśmiechu dla nieznajomych, serdeczności dla bliskich!!! Cieszy mnie prawdziwie zaangażowanie wszystkich chętnych uczniów, udział w konkursach.

Miło mi przypomnieć, że ORŁAMI   CZYTELNICTWA zostały uczennice klasy czwartej – Oliwka Kumor i  Natalka  Kasprzycka, które bezbłędnie odgadły wszystkie zagadki literackie!!!  Otrzymały nagrody i zaszczytny tytuł  ORŁY   CZYTELNICTWA!!!

Konkurs wraca moi mili!  Śledźcie teksty na stronie! Pozdrawiam serdecznie i przesyłam aforyzm  okolicznościowy:

MIŁOŚĆ  JEST  DLATEGO  TAK  PIĘKNA ,  ŻE  CHRONI  PRZED  SAMOLUBSTWEM!

                                                                                               BEATA  ZDYBIOWSKA
Print Friendly, PDF & Email