KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ

Powiększ obraz

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r. w okresie od 25.03 do 10.04. 2020 r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie jednostek systemu oświaty. Zadania jednostek systemu oświaty są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Lekcje odbywają się zgodnie z tygodniowym planem nauczania za pośrednictwem e-dziennika, zaczynamy jutro- 25.03.2020 r. o godz. 8:00.

Bardzo prosimy o sprawdzanie wiadomości na e-dzienniku, śledzenie komunikatów na stronie szkoły, systematyczną pracę, cierpliwość i wyrozumiałość- wszyscy znajdujemy się w nowej sytuacji, uczymy się jej, a priorytetem jest nasze zdrowie. Prosimy o zachowanie spokoju, bo tylko w takiej atmosferze nasza dalsza współpraca uczeń-rodzic-nauczyciel będzie owocna.

Print Friendly, PDF & Email