KONKURSOWA ZAGADKA 5

Powiększ obraz
Jego stryj był dzielnym rycerzem. Autor powieści przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie liczył się honor, wierność religii i ukochanej kobiecie. On sam był szlachetny- złożył śluby i zrobił wszystko, by je spełnić. Walczył o ukochaną do ostatnich sił! Niestety, przegrał…

Jego imię to…

Kochani! Nieustannie zachęcam do czytania i  kupowania tych interesujących książek, które przeniosą Was w zaczarowany świat i do których chętnie powrócicie. Każdy z Was ma pewnie taką książkę, po którą sięga tak często, jak tylko można! Lista książek w naszym KĄCIKU MOLA KSIĄŻKOWEGO W KLASIE  CZWARTEJ  stale rośnie- od przepięknych baśni, zagadek kryminalnych, po znane tytuły- „Anię z Zielonego Wzgórza”. To właśnie o tej rudowłosej bohaterce, Ani, Mark Twain powiedział, że to najcudowniejsze dziecko w literaturze od czasów Alicji w Krainie Czarów.

Trudno się z nim nie zgodzić… WASZA POLONISTKA,

Beata Zdybiowska
Print Friendly, PDF & Email