KONKURSOWA ZAGADKA 13

Powiększ obraz

W styczniu 2021 roku pożegnaliśmy twórcę – grafika, rysownika, publicystę. Stworzył komiks, który pamiętają całe pokolenia, a przygody trzech bohaterów sa na ustach wielu czytelników! A trzeba przyznać, że stworzone przez autora trio – to wyjątkowi bohaterowie. Jednym z nich jest uczłowieczona małpa, która sprawia niemało kłopotu pozostałym…

Chodzi o …

Kochani! Pamiętajcie o najpiękniejszej kartce w kalendarzu!!! Dzień  26 maja to dzień szczególny. Na pewno  Wasze Mamy będą szczęśliwe, ja k obdarujecie je słodkim buziakiem i miłym słowem. Naprawdę  nie potrzeba prezentów, by uhonorować ten wyjątkowy dzień! A może posłużycie się mądrą sentencją, których o matce nie brakuje!!!

Są też piękne piosenki o matce, więc może mały koncert życzeń?

Życzę słonecznych chwil i pięknego DNIA MATKI!!!  Wasza Polonistka, Beata Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email