KONKURSOWA ZAGADKA 11

Powiększ obraz

Niezwykle sympatyczny profesor w szkole, do której uczęszczał Adaś. Profesor był indywidualistą, uwielbiał Napoleona Bonaparte. Potrafił być też twardy i nieustępliwy, czasem mocno roztargniony. Szczególną sympatią darzył Adasia, do którego miał wielką słabość. Ale nie od razu tak było…

Ten wyjątkowy profesor nazywał się…

Kochani! Przed Wami jeszcze tylko 4 zagadki i instrukcja do rozwiązania. Mam nadzieję, że nie zabraknie Wam wytrwałości i powalczycie do końca! Z wielką przyjemnością będziemy sprawdzać nadesłane prace, by wyłonić zwycięzcę lub zwycięzców!!!

Będzie jeszcze jeden konkurs literacki  przed końcem roku szkolnego- konkurs wyjątkowy, pod znakiem serduszka!

Możecie już teraz zbierać najpiękniejsze sentencje o matce. Mogą przydać się w konkursie, który niebawem Wam zaproponuję!!!

Życzę wszystkim udanego odpoczynku i szczęśliwego porotu do szkoły- Waszych  kolegów i koleżanek, nauczycieli, Waszych ławek i ulubionych miejsc! Do zobaczenia we wtorek w szkole!!

WASZA POLONISTKA,  Beata Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email